Další téma mého fotografování je portrét, glamour, boudoir, poloakt, akt, focení domácích mazlíčku, fotografie v kostýmech –  tematická fotografie.

Mám k dispozici domácí fotoateliér s plnou výbavou osvětlovací techniky a potřebných modifikátorů světla. Lze tedy zajistit ateliérové fotografie jak z oblasti portrétu, tak i rodinné fotografie.

Všechny fotografie jsou jedna po druhé ručně upraveny, kde kladu důraz na dokonalost barev, kontrastu a jednotný styl úpravy všech fotografií. Součástí fotografií jsou pak v případě potřeby retuše.
Pokud Vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat.

Glamour fotografie dle vašich představ a přání.

Portrétní ateliérová fotografie vyzdvihující krásu a něžnost ženy. Nejednou se fotografie lehce dotýkají přitažlivosti smyslnosti a sexepealu. Obdarujte svého přítele manžela fotografiemi nebo jen jako památku na své mládí si nechte zhotovit profesionální fotografie. Fotografie je možno zhotovit jak ve fotografickém ateliéru tak i ve Vámi zvoleném prostředí.

Po domluvě je možné pro všechny druhy fotografování glamour zajistit i služby vizážistické a stylingové.

Portrétní fotografie je zachycení podoby jedné nebo více osob na fotografii. Cílem je, aby fotografie zobrazila podobu, osobnost nebo náladu portrétovaného a to jak formou výtvarné tak i informativní fotografie.

Fotografický akt, kvalitní umělecké fotografie.

Profesionálně fotograficky výtvarně ztvárněné nahé lidské tělo. Přednosti nasvícení –  neduhy potlačeny. Kvalitní rozlišení vhodné jako foto obraz či dekorace.

můj příběh

Mauris ac eleifend turpis, eu elementum sapien. Suspendisse vitae odio venenatis, maximus nisl ut, viverra nulla.
Duis in ante at nisi varius finibus. Suspendisse vitae odio venenatis, maximus nisl ut, viverra nulla.

Ut ullamcorper pharetra sem sit amet elementum. Donec sit amet dui lacus. Nullam feugiat volutpat neque eu consectetur. Sed dictum arcu quis ipsum luctus, sit amet interdum ligula dignissim. Donec efficitur arcu at massa tincidunt sollicitudin.

narozen. 1900

Morbi eu porttitor diam, a sollicitudin enim. Integer facilisis.

certifikován

Morbi eu porttitor diam, a sollicitudin enim. Integer facilisis.

dlouholeté zkušenosti

Morbi eu porttitor diam, a sollicitudin enim. Integer facilisis.

profesionální nástroje

Morbi eu porttitor diam, a sollicitudin enim. Integer facilisis.